Livrare expresReturnări gratuite
IntrăÎnregistrarePlăți securizate
FINAL SALE! ULTIMELE PRETURI, PANA LA 70% REDUCERE!

benaza

1. OPERATOR CALL CENTER (or. HUSI, jud. Vaslui)

Îți place să menții o bună legatura cu clienții și ești foarte pasionată de fashion?
Trimite CV-ul la job@benaza.ro și convinge-ne să te chemăm alături de noi.

Calităţi personale:

- atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
- dorinţa de a lucra şi de a creşte în scopul formării unei cariere
- orientare către scop;
- dorinţa de a se dezvolta;
- responsabilitate;
- abilităţi de comunicare;
- politeţe;
- bunăvoinţă;
- persoană organizată;
- diligenţă.

 Responsabilităţi:

- Primirea şi distribuirea apelurilor, consilierea clienți, emiterea facturi;

Ce oferim?

- Salariu competitiv, care crește în funcție de performanță și experiență;
- Îți promitem un mediu de lucru plăcut, alături de o echipa tânără și prietenoasă;
- Șansa de a te face remarcat - pentru ca la noi inițiativa și implicarea sunt valorizate;

Concursul se desfăşoară în II etape:

I etapă - concursul CV-urilor,
II etapă - interviul cu candidaţii selecţionaţi, care au susţinut concursul CV-urilor.

Persoana de contact: Arteni Anca
Telefon: 0771333777 / 0766205832
Email: job@benaza.ro

www.benaza.ro – Poartă pantofi de Vedetă acum în România!

2. CONTABIL – Contabiliatate primara (or. HUSI, jud. Vaslui)benaza

Îți plac cifrele și ești o persoana organizată?

- Emiterea facturilor fiscale si remiterea acestora catre clienti;
- Inregistreaza documentele contabile: casa, deconturi de cheltuieli si deplasare;
- Evidenta contabila primara: clienti, furnizori, banca etc;
- Intocmeste si completeaza registrele contabile si fiscale obligatorii;
- Pregatirea documentelor contabile pentru a fi predate firmei de contabilitate;
- Efectuarea comenzilor de aprovizionare si intocmirea notelor de receptie;
- Verificarea inventarelor periodice si anuale;
- Evidenta contractelor;
- Efectuarea comenzilor telefonice de achizitie;

Ce oferim?

Trimite CV-ul la job@benaza.ro și convinge-ne să te chemăm alături de noi.

www.benaza.ro – Poartă pantofi de Vedetă acum în România!

FINAL SALE! ULTIMELE PRETURI, PANA LA 70% REDUCERE »»

Alege mărimea potrivită.

Te ajutăm să găsești ușor mărimea potrivită.

Selectează 2 mărimi de mai jos:

Vom filtra produsele care te interesează pentru ați recomanda mărime potrivită.

Benaza garantează mărimea potrivită, dacă produsul achiziționat nu se potrivește ca mărime, îl puteți schimba/returna gratuit.

Închide
Înregistrare
Logare
Înregistrează-te folosind Google
sau
Afișare parola
Ascunde parola

Intră în cont cu Google
sau
Ai uitat parola?

Vă rugăm să confirmați că acesta este numarul dvs. de telefon.

Veti primi mesajul SMS in timp de 1 minut